DIETETYK

Mgr dietetyki klinicznej Łukasz Piskrzyński

733 732 831


Przyjmuje w Łodzi, Końskich, Opocznie, Stąporkowie.

Mgr dietetyki klinicznej Kinga Sięka

516 611 604


Przyjmuję Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Mniów.

Mgr dietetyki klinicznej Patrycja Jezioro

517 050 165


Przyjmuję w Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach, Bestwinie.

Mgr dietetyki klinicznej Olga Gęsiarz

576 098 488


Przyjmuję w Krakowie, Myślenicach.

Nadal nie jesteś zadowolony ze swojej sylwetki ? Ciężko trenujesz i nie widzisz efektów ? Masz problemy ze zdrowiem, cierpisz na przewlekłe choroby ? Chcesz poprawić swoje samopoczucie i komfort życia ? Przygotowujesz się do zawodów i nie wiesz jak poprawić swoje wyniki ?

Skorzystaj z profesjonalnych konsultacji dietetycznych u najwyższej klasy specjalistów. Zapraszamy do skorzystania z usług dietetyków Centrum Leczenia Dietetycznego.

Nasi dietetycy są specjalistami w dziedzinie żywienia człowieka, o czym świadczą nasze kwalifikacje uzyskane na wydziałach lekarskich uniwersytetów medycznych oraz pozytywne opinie pacjentów. Nie spoczywamy jednak na laurach, cały czas podnosząc swoje umiejętności poprzez szkolenia oraz kursy, w których uczestniczymy. Dużą rolę przywiązujemy do najnowszych osiągnięć naukowych z zakresu medycyny jak i dietoterapii.

Naszym głównym obszarem działalności jest leczenie nadwagi i otyłości, chorób dieto-zależnych oraz chorób o podłożu autoimmunologicznym. Poprzez dietę pomagamy również dzieciom i młodzieży w dążeniu do idealnego zdrowia. Najważniejszymi naszymi podopiecznymi, którym poświęcamy szczególnie dużo czasu jak i uwagi, są kobiety w ciąży oraz matki karmiące. Indywidualnie opracowane zalecenia żywieniowe pozwalają by one, a także ich pociechy już na starcie cieszyły się pełnią zdrowia.

NASZA OFERTA OBEJMUJE:

 

NASZE GABINETY STACJONARNE:

 

NIE ZWLEKAJ UMÓW WIZYTĘ JUŻ DZIŚ !

  TEL 733 732 831

WWW.CLD-POLSKA.PL